Історія

Карітас – це благодійна організація Української Греко-Католицької Церкви, яка надає допомогу потребуючим людям, які опинились в скрутних життєвих обставинах незалежно від їх віросповідання, національності або соціального статусу.

Історія благодійного фонду бере свій початок від 14 листопада 2016 року, з моменту реєстрації організації. Тоді ж і розпочалася її діяльність з ініціативи отця Володимира Раковецького, який є першим директором фонду і залишається ним сьогодні.

Зараз благодійний фонд працює на трьох локаціях. Головний офіс Карітас Полтава знаходиться в м. Полтава, за адресою Пилипа Орлика, 20/1, де наразі надається допомога внутрішньо переміщеним особам за різними соціальними проєктами. Поблизу знаходиться інший офіс, основним спрямуванням якого є видача гуманітарної допомоги . За адресою Пилипа Орлика 28 , розташований дитячий центр.
Наразі у “Карітас Полтава” працює близько 100 працівників.

За період своєї діяльності організація виступала постійним ініціатором та надійним партнером соціальних заходів, за що і успішно була нагороджена на національному конкурсі «Благодійна Полтавщина» у 2018 році.

З початком повномасшабної війни фонд залишився надійним осередком для потребучих. За свою плідну працю, вагомий внесок у забезпечення організації всебічної допомоги українцям і полтавцям , що потребували фізичного захисту на території Полтавської громади та активну громадянську позиції і волонтерство, Карітас Полтави був відзначений почесними нагородами від міського голови у 2022 році.

Кому ми допомагаємо:

  • Тимчасово переміщеним особам
  • Дітям та молоді
  • Літнім людям
  • Молоді з інвалідністю
  • Безпритульним