Контакти

Адреса

м.Полтава, вул. Пилипа Орлика 20/1

Телефон

+380 95 288 87 07

Електронна пошта

info@caritas.poltava.ua

  Залишились питання?

  Відгуки

  Людмила Бубир
  Людмила Бубир
  21 Травня, 2022

  Велика вдячність керівництву та співробітникам фонду за надання всебічної підтримки та постійної допомоги. Впевнена, разом з Карітас Полтава ми вистоїмо в цей нелегкий час і обов'язково переможемо!

  Марина Голотвина
  Марина Голотвина
  17 Червня, 2022

  Дякую Велике Вам за організацію свята. За Вашу доброту, і турботу. У Вас дуже добрий і щирий колектив. Велике велике Вам дякую. Гарних Вам свят, терпіння і натхнення! З Різдвом Христовим Вас і всю Вашу команду!

  Лілія Шматько
  Лілія Шматько
  3 Вересня, 2022

  Отримала набір на малечу. Дуже потрібний та смачний.Те, що потрібно. Дякуємо за допомогу. Ви-найкраща підтримка у нелегкий час, особливо з дітками. Дякуємо

  Тетяна Чалкіна-Лавренчук
  Тетяна Чалкіна-Лавренчук
  18 Листопада, 2022

  Доброго дня! Отримали допомогу сім'ям з дітьми! Дуже гарні продуктові набори і аптечка просто супер! Дуже Вам дякуємо за турботу та підтримку!!

  Алекса Павлюк
  Алекса Павлюк
  24 Листопада, 2022

  Доброго дня! Хочу подякувати вам і вашій команді за поміч фінансову, гуманітарну та поміч для опалювального сезону ( дрова). Нехай ваша праця процвітає зараз і в майбутньому... Ви організація з великою літери. Всім вам здоров'я любові і миру.

  Тетяна Бірченко
  Тетяна Бірченко
  1 Грудня, 2022

  Добрий вечір! Хочу висловити щиру подяку БФ "Карітас Полтава" за надання гуманітарної допомоги та грошової допомоги для ВПО. Особлива подяка команді, яка працювала 15 грудня в селищі Семенівка! Дякую за ваше відношення та вашу роботу! Ви найкращі! Вашому фонду процвітання і звісно всім миру та злагоди!

  Тамара Пивоварова
  Тамара Пивоварова
  15 Грудня, 2022

  Я приїхала із Зінькова перший раз в офіс Карітас, чесно я дуже вдячна цим дівчаткам. Я як багатодітна родина отримала ноутбук для діток та на цьому не закінчилося, мене відвели в пункт, там де видаються набори продуктові. Це просто суперова допомога, я дуже задоволена Карітасом.