Коли береш - наповнюєш руку
Коли даєш - наповнюєш серце

News

Представники Карітас Швейцарія. Проєкт “ELIS”

Представники Карітас Швейцарія. Проєкт “ELIS”

Представники Карітас Швейцарія. Проєкт “ELIS”

В рамках нашого проекту “ELIS” відбулася робоча зустріч з представниками Карітас Швейцарії. Ця зустріч була важливим кроком у нашій спільній місії підтримки працевлаштування вразливих верств населення та підтримки малих та середніх підприємств в м. Полтава та Полтавській області. Під час нашої зустрічі ми обговорили основні переваги нашого проекту та розглянули етапи його реалізації. Ключаова мета […]

Робоча зустріч. Карітас Німеччина

Робоча зустріч. Карітас Німеччина

Робоча зустріч. Карітас Німеччина

Сьогодні ми хочемо поділитися важливою новиною про нашу робочу зустріч з партнерами з #CaritasGermany 🇩🇪 в рамках нашого спільного проєкту #FandH2. Ця зустріч була важливим етапом нашої співпраці. Наша команда завжди відкрита для нових ідей та пропозицій, тому саме співпраця між країнами має великий потенціал у процесі розвитку та досягнення добробуту. Ми віримо, що обмін […]

“Гроші на теплу зиму”. Компенсація комунальних послуг

“Гроші на теплу зиму”. Компенсація комунальних послуг

“Гроші на теплу зиму”. Компенсація комунальних послуг

Фонд Карітас Полтава, за підтримки Католицької служби допомоги (CRS), впроваджує проєкт “Гроші на теплу зиму,” який передбачає надання грошової допомоги для компенсації комунальних послуг. Ця ініціатива спрямована на підтримку тих, хто перебуває в уразливому стані і потребує допомоги, щоб зігрітися в холодні зимні дні. Критерії відбору для участі в програмі “Гроші на теплу зиму” дуже […]

Грошова допомога
137
619
близько
30
продуктових та гігієнічних наборів
Психологічна допомога - понад
1000
консультацій.

Місія

Головною місією Карітасу Полтава є розвиток традицій доброчинної діяльності через здійснення соціальної роботи на теренах Полтавщини.

Відгуки

Людмила Бубир
Людмила Бубир
May 21, 2022

Велика вдячність керівництву та співробітникам фонду за надання всебічної підтримки та постійної допомоги. Впевнена, разом з Карітас Полтава ми вистоїмо в цей нелегкий час і обов'язково переможемо!

Марина Голотвина
Марина Голотвина
June 17, 2022

Дякую Велике Вам за організацію свята. За Вашу доброту, і турботу. У Вас дуже добрий і щирий колектив. Велике велике Вам дякую. Гарних Вам свят, терпіння і натхнення! З Різдвом Христовим Вас і всю Вашу команду!

Лілія Шматько
Лілія Шматько
September 3, 2022

Отримала набір на малечу. Дуже потрібний та смачний.Те, що потрібно. Дякуємо за допомогу. Ви-найкраща підтримка у нелегкий час, особливо з дітками. Дякуємо

Тетяна Чалкіна-Лавренчук
Тетяна Чалкіна-Лавренчук
November 18, 2022

Доброго дня! Отримали допомогу сім'ям з дітьми! Дуже гарні продуктові набори і аптечка просто супер! Дуже Вам дякуємо за турботу та підтримку!!

Алекса Павлюк
Алекса Павлюк
November 24, 2022

Доброго дня! Хочу подякувати вам і вашій команді за поміч фінансову, гуманітарну та поміч для опалювального сезону ( дрова). Нехай ваша праця процвітає зараз і в майбутньому... Ви організація з великою літери. Всім вам здоров'я любові і миру.

Тетяна Бірченко
Тетяна Бірченко
December 1, 2022

Добрий вечір! Хочу висловити щиру подяку БФ "Карітас Полтава" за надання гуманітарної допомоги та грошової допомоги для ВПО. Особлива подяка команді, яка працювала 15 грудня в селищі Семенівка! Дякую за ваше відношення та вашу роботу! Ви найкращі! Вашому фонду процвітання і звісно всім миру та злагоди!

Тамара Пивоварова
Тамара Пивоварова
December 15, 2022

Я приїхала із Зінькова перший раз в офіс Карітас, чесно я дуже вдячна цим дівчаткам. Я як багатодітна родина отримала ноутбук для діток та на цьому не закінчилося, мене відвели в пункт, там де видаються набори продуктові. Це просто суперова допомога, я дуже задоволена Карітасом.