Contacts

Адреса

м.Полтава, вул. Пилипа Орлика 20/1

Телефон

+380 95 288 87 07

Електронна пошта

info@caritas.poltava.ua

  Do you have any questions?

  Відгуки

  Людмила Бубир
  Людмила Бубир
  May 21, 2022

  Велика вдячність керівництву та співробітникам фонду за надання всебічної підтримки та постійної допомоги. Впевнена, разом з Карітас Полтава ми вистоїмо в цей нелегкий час і обов'язково переможемо!

  Марина Голотвина
  Марина Голотвина
  June 17, 2022

  Дякую Велике Вам за організацію свята. За Вашу доброту, і турботу. У Вас дуже добрий і щирий колектив. Велике велике Вам дякую. Гарних Вам свят, терпіння і натхнення! З Різдвом Христовим Вас і всю Вашу команду!

  Лілія Шматько
  Лілія Шматько
  September 3, 2022

  Отримала набір на малечу. Дуже потрібний та смачний.Те, що потрібно. Дякуємо за допомогу. Ви-найкраща підтримка у нелегкий час, особливо з дітками. Дякуємо

  Тетяна Чалкіна-Лавренчук
  Тетяна Чалкіна-Лавренчук
  November 18, 2022

  Доброго дня! Отримали допомогу сім'ям з дітьми! Дуже гарні продуктові набори і аптечка просто супер! Дуже Вам дякуємо за турботу та підтримку!!

  Алекса Павлюк
  Алекса Павлюк
  November 24, 2022

  Доброго дня! Хочу подякувати вам і вашій команді за поміч фінансову, гуманітарну та поміч для опалювального сезону ( дрова). Нехай ваша праця процвітає зараз і в майбутньому... Ви організація з великою літери. Всім вам здоров'я любові і миру.

  Тетяна Бірченко
  Тетяна Бірченко
  December 1, 2022

  Добрий вечір! Хочу висловити щиру подяку БФ "Карітас Полтава" за надання гуманітарної допомоги та грошової допомоги для ВПО. Особлива подяка команді, яка працювала 15 грудня в селищі Семенівка! Дякую за ваше відношення та вашу роботу! Ви найкращі! Вашому фонду процвітання і звісно всім миру та злагоди!

  Тамара Пивоварова
  Тамара Пивоварова
  December 15, 2022

  Я приїхала із Зінькова перший раз в офіс Карітас, чесно я дуже вдячна цим дівчаткам. Я як багатодітна родина отримала ноутбук для діток та на цьому не закінчилося, мене відвели в пункт, там де видаються набори продуктові. Це просто суперова допомога, я дуже задоволена Карітасом.