“Долаючи розломи для соціальної згуртованості у постраждалих від конфлікту громадах”.
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/376851623_629291975999510_2998024870433724556_n.jpg)
Команда Карітас Полтава прийняла участь в тренінгу з ефективної комунікації для ведення діалогу, майстерності фасилітації, діалогу, ненасильницького спілкування та праці з групами.
У межах проєкту “Долаючи розломи для соціальної згуртованості у постраждалих від конфлікту громадах”. З 4 по 6 вересня 2023 року ми разом з іншими учасниками відвідали Дім паломника ім. Бл. Якуба Стрепи у Львові-Брюховичах, де відбувся цей надзвичайний захід.
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/376799718_629291382666236_1450861931486244854_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/376830610_629292042666170_5272091375014397742_n-1024x768.jpg)
Тренінг був надзвичайно цікавим і важливим. Отримали можливість збагатити свої знання та навички у сфері діалогу, миру, конфліктів і соціальної згуртованості. Експерти та тренери, які проводили тренінг, поділилися з нами безцінним досвідом і інсайтами, які, безсумнівно, знадобляться нам у подальшій роботі.
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/376665337_629292019332839_5806909651948764926_n-768x1024.jpg)
Окрім навчання, на цьому тренінгу познайомилися з чудовими людьми, які поділяють місію до покращення громад та збереження миру. Обмін досвідом та ідеями був надзвичайним. Вдячність, і віра, що наші зусилля сприятимуть змінам у наших громадах.