Заняття із дітьми у басейні фітнес клубу “Вітамін”

Психологічна допомога і реабілітація має багато векторів, один з них це водні процедури. Завдяки нашим постійним партнерам Bright Kids Charity та Street Child ми маємо змогу проводити заняття у басейні фітнес клубу “Вітамін” уже не вперше.

Розлаблення м’язів, зняття психологічного напруження та гарно проведений час в колі друзів завжди позитивно впливає на розвиток психо-емоційного інтелекту.

Навіть психологами встановлено, що заняття плаванням впливають на такі риси особистості, як цілеспрямованість, наполегливість, самостійність, рішучість, сміливість, дисциплінованість, уміння співпрацювати в колективі. Саме тому плавання сприятливо позначаєтсья не тільки на фізичний розвиток людини, а й на формування її особистості.

Відео: БФ «Карітас Полтава»

Дякуємо за підтримку Фитнес Клуб Витамин, та Bright Kids Charity Street Child за реалізацію проєкту “Освіта в надзвичайних ситуаціях”.