Зустріч у Терешківській громаді у форматі живої бібліотеки
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/386227692_642932707968770_993645072461076642_n.jpg)
Сьогодні відбулася неймовірна подія в Терешківській громаді – зустріч у форматі живої бібліотеки! Це був особливий захід, де ми створили безпечний простір для вільного обговорення своїх тривог, страхів і проблем.
На цій зустрічі ми зосередились на кількох важливих темах:
✅ Як підтримувати інших: Ми обговорили важливість підтримки та співчуття. Іноді просте прислухання і підтримка можуть справити величезний вплив на те, як люди справляються зі своїми проблемами.
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/386233747_642932907968750_4007056170208479960_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/386233790_642933004635407_5691211502176103350_n-1024x683.jpg)
✅ Як знайти сили не зупинятися: Ми розмовляли про важливість мотивації та долання викликів у житті. Різні історії успіху і поради можуть надихнути нас не здаватися навіть у найважчі моменти.
✅ Як зберегти емоційну стійкість: Спільно ми розглянули техніки збереження емоційного благополуччя. Самопізнання та стратегії релаксації можуть бути корисними для кожного.
✅ Які ресурси є в кожного з нас: Ми поговорили про те, як кожен із нас має внутрішні ресурси, які можна використовувати для розв’язання проблем та досягнення цілей. Важливо вірити у свої сили.
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/386235384_642932734635434_2226527767494339560_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/386237266_642932844635423_4228901701027319541_n-1024x683.jpg)
Груповий досвід на цій зустрічі дозволив нам поглянути на наші труднощі під різним кутом та знайти нові шляхи вирішення проблем. За результатами зустрічі, учасники відзначили, що такі зустрічі є дуже актуальними та необхідними.
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/386239265_642932724635435_7870246357029617931_n-1024x683.jpg)
Ця зустріч стала важливим кроком у сприянні психологічному благополуччю нашої громади, і ми плануємо продовжувати такі заходи, щоб разом рости і підтримувати один одного. Нам важливо пам’ятати, що разом ми сильніші і що у нас завжди є можливість підтримати один одного на шляху до гармонії та розвитку.