Майстер-клас з виготовлення святкової ялинки
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/12/410895072_683370747258299_1769064965572492474_n.jpg)
Напередодні свят особливо хочеться проводити час в сімейному колі. На жаль, в родинах часто виявляється, що у батьків і дітей зовсім немає спільних інтересів. У результаті весь вільний час займає тік-ток і телевізор. Знайома ситуація, правда ж?
Ми впевнені, що якісне сумісне дозвілля — це чудовий засіб у боротьбі з сімейними проблемами і труднощами спілкування! Воно може налагодити взаємодію між дітьми і батьками, дозволяє пізнати один одного краще, дає можливість нарешті відчути себе однією КОМАНДОЮ .
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/12/410911857_683370653924975_3374681327977586452_n-768x1024.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/12/410928077_683370647258309_6363109581586325672_n-768x1024.jpg)
Саме тому ми організувати сімейний майстер-клас з виготовлення святкової міні-ялиночки Дорослі разом з дітьми зібрали лісову красуню з натуральних матеріалів: гілок сосни, ялинки і дерев’яної підставки. А потім прикрасили за власним смаком стрічками, кулями і снігом.
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/12/410947126_683370650591642_6197141281570071193_n-768x1024.jpg)
Тепер на свята ялиночка буде дарувати особливу радість, адже нагадуватиме про найтепліші моменти, проведені РАЗОМ.