Майстер-клас та екскурсія для жінок-переселенок
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/06/447297298_780396147555758_819737580878508559_n.jpg)
Ми розуміємо, наскільки важливе сьогодні збереження психологічної рівноваги та час, проведений у дружньому й підтримуючому колі, тож продовжуємо організовувати заходи, спрямовані на відновлення психологічного стану
Так днями в рамках проєкту “Багатосекторна допомога постражлалим від війни в Україні” для жінок, які були вимушені залишити свої домівки була проведена цікава екскурсія в дворику Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. А потім пройшов майстер-клас «Лялька мотанка «Травниця», під час якого учасниці навчалися створювати унікальну ляльку-оберіг, наповнену запашними лікарськими травами.
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/06/447620170_780396124222427_1926514344782570220_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/06/447623904_780396187555754_6198795590452973919_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/06/447637988_780396037555769_4380937469727790313_n-768x1024.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/06/447706673_780396214222418_7081554445497092430_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/06/447777876_780396077555765_3358744014785495292_n-1024x768.jpg)
Лялька-мотанка — українська народна лялька та оберіг. Вона є символом надії на краще, символом добра та благополуччя. А, коли вона створена власними руками, з чистою душею та помислами, то приносить власнику здоров’я та душевний спокій.
Виготовляючи цей сакральний предмет наші учасниці вкладали у неї свою енергію, певні думки і побажання.
Відгуки учасниць
Ірина “Дякую, було дуже цікаво, корисно та комфортно. Чекаю нових зустрічей”
Марина “Такі заходи і заняття дають гарний настрій і самопочуття, знання і знайомства!”
Тетяна “Щиро дякую за класний захід і приємні спогади.”