Міжнародний день театру
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/431552529_740036181591755_4727291882558140064_n.jpg)
До Міжнародного дня театру ми підготували щось особливе для наших наймолодших талантів! Спершу наші маленькі учасники дізналися, що День театру – це не лише свято акторів та акторок. Це також свято режисерів, сценаристів, світло- та звуко-техніків, декораторів, гардеробників, білетерів, художників по костюмах та гриму!
На нашому майстер-класі ми разом з дітьми відкрили таємниці театрального мистецтва. Спочатку діти дізналися про багатство професій, які зробили величезний внесок у створення кожної вистави. Від режисерів та сценаристів до світло- та звукорежисерів, декораторів, гримерів та багатьох інших. Вони разом творять чудовість театрального світу, яка зачаровує глядачів кожного вечора.
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/431575139_740036134925093_2388071119538099430_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/431575212_740036408258399_7172456716304159264_n-1024x683.jpg)
Потім наші юні артисти взялися за створення своїх власних образів, інспірованих символами театру – масками трагедії та комедії. Кожен з них засяяв у своїй неповторній ролі, відкриваючи для себе нові можливості в театрі.
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/433887151_740036168258423_6498925302339236799_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/433915843_740036358258404_4865873621416258381_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/433937709_740036451591728_3074531005873076133_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/433975802_740036191591754_190276301169086852_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/434080251_740036171591756_8043314577008987037_n-1024x683.jpg)
Тепер, коли ми відсвяткували цей чудовий день разом, ми відправляємо наші найщиріші привітання всім, хто зв’язаний з цим унікальним світом творчості та свободи. Бажаємо натхнення та успіхів у мистецьких начинаннях, вдячних глядачів і багато нових театральних вражень!