“Від Серця до Серця”

“Від Серця до Серця” – це не просто назва проєкту, а істинна місія, яку реалізує БФ “Карітас Полтава”. Наша команда працює неустанно, щоб надати особливу підтримку та створити неповторну атмосферу для найменших учасників наших програм.

У цьому проєкті ми віримо в силу емоцій та внутрішній ресурс щастя. Ми робимо все можливе, щоб навчити наших дітей виражати свої почуття та радіти кожному моменту життя. Вони – наше майбутнє, і ми відчуваємо відповідальність перед ними.

Цей проєкт реалізується завдяки співпраці з Ресурсним Центром Недержавних Організацій та фінансовій підтримці Українського Гуманітарного Фонду NGO Resource Center. Ця команда допомагає нам здійснювати нашу місію та робити цей світ яскравішим для наших дітей.

Ми від серця до серця переказуємо всю нашу незрівнянну енергію в цей проєкт. Наша мета – зробити світ навколо наших дітей щасливішим та безпечнішим, і ми віримо, що разом ми здатні змінити їхнє майбутнє на краще. Від серця до серця, ми прагнемо дарувати їм щастя та незабутні миті радості.