Моніторингові візити

Команда Карітас Полтава у рамках проекту SARI “Підтримка стійкості сільського господарства” розпочала серію моніторингових візитів до домогосподарств, які отримали грошову допомогу на рослинництво, птахівництво та корм для тварин.

Метою цих візитів є оцінка ефективності наданої підтримки та виявлення можливостей для подальшого розвитку і вдосконалення програми допомоги.

Надані грошові пакети дозволили багатьом родинам суттєво покращити свої умови життя. Бенефіціари демонструють придбаних курчат🐥, бройлерів 🐓 та кролів 🐇, які тепер є важливою частиною їхніх господарств.

Багато родин відзначають, що отримана допомога дозволяє їм задовольнити свої потреби у харчуванні, забезпечуючи стабільне джерело продуктів.

Команда Карітас Полтава продовжує працювати над тим, щоб кожна родина отримувала максимальну підтримку.

Проект реалізується за підтримки Карітас України та донорів CRS. 💙