“Освіта в надзвичайних ситуаціях”. Заняття у басейні

Соціально – психологічна реабілітація дітей ВПО у “Карітас Полтава” триває. Днями для вихованців дитячого центру укотре організували заняття з плавання у фітнес-клубі “Vitamin” м. Полтава.

Зняття стресу у дітей це не менш важливий момент, ніж купити іграшку. Навіть на генераторному живленні ми знаходимо можливість проводити психологічну реабілітацію дітей ВПО.

Підтягнути навички з подолання водних відстаней або ж і взагалі навчитися плавати діти змогли у фітнес – центрі “Vitamin”. Попередньо, у цьому ж клубі проводилися заняття з аквааеробіки.

Під пильним наглядом тренерів клубу плавання, діти навчалися триматися на воді та під водою, виконували різноманітні вправи. Позитивні емоції малечі та яскраві спогади про захід забезпечили поєднання ігор та вправ, приємне спілкування та нові досягнення юних плавців.

Фото: БФ «Карітас Полтава»

Ми дякуємо нашим постійним партнерам за допомогу в реалізації проєкту “Освіта в надзвичайних ситуаціях” Bright Kids Charity та Street Child.