30-річчя Карітас України

Команда Карітас Полтава на чолі з директором отцем Володимиром взяла участь у святкуванні 30-річчя мережі благодійних місцевих організацій Карітас України, яке відбулося у Києві.

На святкуванні кожна локація мала представити напрямок діяльності, яким займається. Команда Карітас Полтава представляла напрямок засобів до існування (лайвліхуд) та презентувала вироби, які виготовили наші бенефіціари, що отримали кошти на реалізацію малого бізнесу.

ФОТО: БФ «Карітас Полтава»

Захід також зібрав різних донорів, високоповажних гостей та включав панельні дискусії, де обговорювалися актуальні питання та довготривалі рішення для реагування на потреби всередині країни.

Цей захід став чудовою нагодою для обміну досвідом та встановленням нових партнерських відносин. Ми пишаємося нашими досягненнями та плануємо продовжувати роботу для задоволення потреб людей.