NIN Protection «Гуманітарний захист людей, які постраждали від війни в Україні»

Проєкт спрямований на забезпечення комплексного захисту людей, які постраждали від війни, через надання ключових послуг та підтримки у кризових ситуаціях. Основні напрями роботи включають:
Захист – забезпечення психосоціальної підтримки та правового супроводу постраждалих осіб. В рамках цього напряму працювали:
- 494 дорослих отримали психологічну підтримку.
- 336 дітей отримали допомогу дитячого психолога.
- 6438 осіб звернулися за консультацією до колл-центру та адміністраторів.
- 363 особи отримали підтримку кризового консультанта.
- 966 осіб пройшли супровід кейс-менеджерів.
- 466 осіб отримали юридичну допомогу.
- 888 осіб відвідали заходи, організовані фасилітаторами.
- 463 особи отримали фінансову допомогу на захист.





Окрему роль у проєкті відігравав Інклюзивний центр, де надавалися спеціалізовані послуги для осіб із вразливих категорій:
- Психологічна підтримка – 396 осіб
- Майстерня для розвитку навичок – 398 осіб
- Фізична терапія – 193 особи
- Логопедична допомога – 178 осіб
Загалом, проєкт забезпечив підтримку тисячам людей, серед яких внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, сім’ї з дітьми та особи, що опинилися в складних життєвих обставинах. Ключову роль у допомозі відігравали кейс-менеджери, які працювали з 966 бенефіціарами, а також фасилітатор (888 осіб). Також було надано фінансову підтримку (463 особи) та послуги мобільної роз’яснювальної команди (МРС) для 542 осіб.




Завдяки проєкту «Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» було охоплено тисячі постраждалих осіб, зокрема внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, сімей з дітьми та інших вразливих категорій, забезпечуючи їм необхідну допомогу та підтримку. Проєкт став важливим кроком у зміцненні системи соціального захисту та реабілітації постраждалого населення.