Школа молодіжного та жіночого соціального підприємництва на Полтавщині

Проєкт передбачає організацію школи соціальних підприємців для допомоги у генеруванні міні ініціатив соціальних бізнес-проєктів серед ВПО та вразливих категорій місцевого населення, з пріоритетом на жінок і молодь з інвалідністю, задля сприяння їх інтеграції і працевлаштуванню у цільових громадах Полтавської області.

Мета проекту – підвищити рівень інтеграції ВПО в громади Полтавської області шляхом підтримки ініціатив розвитку соціального підприємництва та стимулювання самозайнятості вразливих груп населення з пріоритетом на жінок і молодь.

БФ Карітас Полтава у межах проєкту «Школа молодіжного та жіночого соціального підприємництва на Полтавщині» розпочав перший цикл тренінгів соціальному підприємництву.

На перших тренінгах, які вже відбулися, було розглянуто ключові аспекти соціального підприємництва, включаючи різні типи соціальних підприємств, їх юридичні форми, бізнес-моделі та законодавче регулювання в цій галузі.

Метою цих тренінгів є створення основного фундаменту для учасників, які мають намір розпочати свій власний соціальний проект.

Карітас Полтава розуміє важливість включення молоді та жінок у сферу соціального підприємництва, оскільки це може сприяти створенню нових робочих місць, підвищенню рівня соціальної відповідальності та покращенню якості життя в регіоні.

Проєкт «Школа молодіжного та жіночого соціального підприємництва на Полтавщині» є важливим кроком у цьому напрямку та сприяє розвитку соціального підприємництва на Полтавщині.

Ініціативу «Школа молодіжного та жіночого соціального підприємництва на Полтавщині» впроваджує БФ «Карітас Полтава» за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні»