Розробка проєкту для грантових аплікацій. Гранрайтинг
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/377793306_633291805599527_2860677209206422501_n.jpg)
Ми маємо честь повідомити вас про захід, який відбувсязавдяки спільним зусиллям Карітас Полтава, Української освітньої платформи та фінансовій підтримці DanChurchAid. Недавно ми провели перший тренінг-навчання на тему “Розробка проєкту для грантових аплікацій. Грантрайтинг”.
Під час цього заходу представники громадських та благодійних організацій, а також наші незамінні волонтери, отримали безцінну інформацію щодо вимог, які ставляться до проєктів, а також навчилися формувати бюджет та грамотно складати звітності. Ці знання та навички стануть надзвичайно корисними у подальшій роботі і допоможуть нам ефективно конкурувати за гранти на підтримку громад Полтавської області.
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/378140685_633291828932858_7486524917052062079_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/378263807_633291785599529_2774792567376788196_n-1024x683.jpg)
Ми хочемо щиро подякувати всім, хто долучився до цього тренінгу та надав нам свою підтримку в цей надзвичайно важливий час. Разом ми здатні зробити більше і допомогти тим, хто найбільше цього потребує. Наша спільна робота – це крок до кращого майбутнього для всіх наших громад.
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/379580108_633291815599526_6911334025806990919_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/379580212_633291695599538_6259286568685064385_n.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/378292372_633291775599530_7600498082002947203_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/378400816_633291705599537_5738776605748898130_n-1024x683.jpg)
Дякуємо вам за вашу підтримку та за вашу готовність долати виклики разом з нами. Ми віримо, що разом ми зможемо досягти більших висот і надати допомогу там, де вона дійсно необхідна.
Дякуємо ще раз і нехай добро повертається до вас удвічі!