Ніч у музеї
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/431548706_740601748201865_5890393164152965097_n.jpg)
Сьогодні у Карітасі відбувся особливий захід, присвячений мистецтву та творчості – #Art_Day! Молодь відзначила цей день яскравою та захоплюючою art-вечіркою “Ніч у музеї”.
Протягом двох годин наші учасники брали участь у цікавому квесті, який спонукував їх вивчати та відтворювати відомі шедеври мистецтва, тим самим вносячи свій внесок у збереження світової культурної спадщини.
В рамках заходу молодь мала можливість досліджувати такі відомі картини, як “Пані з горностаєм” Леонардо да Вінчі, “Американська готика” Гранта Вуда, “Син Людський” Рене Магрітта та багато інших. Цей процес не лише був цікавим, але й надзвичайно веселим, перетворившись на захопливу подорож у світ мистецтва!
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/431562877_740600988201941_65493406956381673_n-820x1024.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/431569095_740601028201937_2280277814591165559_n-820x1024.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/433887149_740600978201942_7222085499691080689_n-820x1024.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/433937655_740601798201860_4600834043940323082_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/434095207_740600888201951_7666545718542814338_n-820x1024.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/434159876_740601774868529_4657823767838250743_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/434464344_740600918201948_6767012534560800269_n-820x1024.jpg)
Учасники також мали змогу насолодитися виставкою художніх творів майстрині Наталії Сташкевич “Незвичність звичайного паперу” відділу мистецтв ПОУНБ імені І.П.Котляревського, вивчити стилі архітектури історичного центру Полтави, а також ранжувати та обирати кращі репродукції шедеврів у імпровізованій виставковій залі Карітасу!